Ansatte

Siri Mathisen

siri@lindesnesfyr.no 90532432 Museumsmedarbeider - salg, marked mat & booking

Simen Lunøe Pihl

simen@lindesnesfyr.no 92219904 Museumsfaglig rådgiver

Ramona Kutke

ramona@lindesnesfyr.no 95553493 Museumsmedarbeider - vertskap & kontor

Odd Nordahl-Hansen

odd@lindesnesfyr.no 90519564 Maritim rådgiver Lindesnes fyrmuseum

Lindesnes fyr

post@lindesnesfyr.no tlf 38255420 Lindesnesveien 1139, 4521 Lindesnes Org.nr 875460072

Fyrvokter

Fyrvokter@lindesnesfyr.no 90207810 Fyrvokterne er Kjell Arild Olsen og Frank Otto Røiseland.

Espen Frøysland

espen@lindesnesfyr.no 97542490 Museumsdirektør